понеділок, 12 червня 2017 р.

    Гідним завершенням 2016-2017 навчального року для нашої школи стало відкриття літнього мовного майданчика, який працював з 29.05.2016р. по 09.06.2016 року, метою якого було вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Його вихованцями стали 21 учень  5-8 -х класів. Керівниками майданчику стали вчителі англійської мови Бєляєва Віта Володимирівна, Ніколаєва Ольга Юріївна, Устюгова Ольга Олександрівна.
    Наш шкільний мовний майданчик– став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів була спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, можливості створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт, та ще й вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Протягом тематичних днів з дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи, діти виготовляли проекти та брали участь в конкурсах. Табір “BUTTERFLIES”- це згуртований протягом року колектив дітей та вчителів Мирненської школи .
    З початком роботи майданчику дітей привітала заступник директора з виховної роботи Кружилова Галина Іванівна . Діти разом з вчителями заспівали табірну пісню «Happy Campers», а також вивчили девіз, склали правила нашого табору та закріпили їх своїми метеликами.  Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу протягом всіх днів роботи. Останній день закриття мовного майданчику провели на барбекю з веселими іграми та спілкуванням англійською мовою. Ми чекаємо на всіх охочих прийняти участь в роботі майданчика "BUTTERFLIES"на наступний рік. 
Зроблено в Padlet

                        

  

Немає коментарів:

Дописати коментар