пʼятницю, 6 липня 2018 р.

Літній мовний майданчик "Buttreflies"

З 04 червня по 08 червня 2018 року в Мирненській школі працював літній мовний майданчик для учнів 5-8 класів.

Відповідальними за організацію роботи мовного майданчика було призначено вчителів англійської мови Устюгову О.О., Бєляєву В.В. та Ніколаєву О.Ю.  Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 08.00 до 11.00 години.

Метою роботи мовного табору було розширення кругозору школярів, ознайомлення з загальними відомостями за темами дня. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів з теми (словниковий запас, граматичні конструкції, корисні у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

Немає коментарів:

Дописати коментар